خانه / آيين نامه , دستورالعمل و اطلاعيه / نقل و انتقال سروری در نگارش ۱۳ برنامه دانا

نقل و انتقال سروری در نگارش ۱۳ برنامه دانا

برای فعال شدن نقل و انتقال سروری در نگارش ۱۳ برنامه دانا در هنگام ورود به برنامه رمز ورود به سایت school.medu.ir  را وارد نمایید. پس از ورود به برنامه در کنار منوی نقل و انتقال اطلاعات گزینه “نقل و انتقال سروری ” وجود دارد که از طریق این منو می توان ارسال اطلاعات و دریافت تاییدیه , نقل و انتقال دانش آموز و دریافت اسناد اصلاحیه از منطقه را انجام داد. در صورتی که این رمز وارد نگردد برنامه باز شده اما گزینه نقل و انتقال سروری وجود ندارد.

نقل و انتقال سروری

 

نقل و انتقال سروری

دربرنامه دانا منوی نقل و انتقال سروری از گزینه انتقال دانش آموز به آموزشگاه دیگر و گرفتن رمز انتقال پس از انتخاب دانش آموز و زدن کلید انتقال وگرفتن رمزاز سرور برای انتقال سوابق دانش آموز رمزی ساخته می شود که این رمز در فرم انتقال درج می گردد.این فرم از منوی نقل و انتقال اطلاعات گزینه گزارش گواهی انتقال دانش آموزان قابل تهیه می باشد.

نکته:

اگر در هنگام ورود به برنامه شناسه کاربری و رمز ورود به برنامه و رمز ورود به سایت صحیح است و با موفقیت برنامه باز می شود ولی منوی نقل و انتقال سروری وجود ندارد از منوی تسهیلات گزینه معرفی کاربران نام کاربر admin را که با نگارش های قبلی تعریف کرده اید تغییر داده و تایید کنید.

درباره ی مديريت

همچنین ببینید

۳۱ دیدگاه

 1. با سلام کاری شود که ما بتوانیم از طریق دانا سناد رو تغذیه بعضی گزارشات کنیم

  • با سلام
   سامانه سناد مربوط به کارشناسی آمار و فناوری اطلاعات بوده و فقط جهت هماهنگی و عدم ایجاد مغایرت, مشخصات دانش آموزان ازاین سایت خروجی گرفته ور در برنامه دانش آموزی دریافت می گردد.اطلاعات برنامه دانش آموزی فقط به سامانه school منتقل و گزارشات از این سامانه دریافت می شود.
   موفق وموید باشید.

 2. با سلام بعد از دریافت نگارش ۱۳زمان ذخیره سازی با خطا مواجه می شود وذخیره انچام نمی شود.

 3. جلیل اسدی

  چگونه می شود دانا رابه ادمین تبدیل کردبرادر بزرگوار نقل انتقال سروری اشکال دارد اگر ذخیره بانگارش ۱۳باشدوبعداز نگارش ذخیره شودنقل انتقال سروری دیده نمی شود مدارسی که با ادمین شروع میشود هیچ اشکالی ندارد اما دانا هم ذخیره آخری راقبول نمی کند هم نقل انتقال سروری فعال نمی شود با احترام فراوان

  • با سلام
   از منوی تسهیلات گزینه “معرفی کاربران سیستم” می توان کاربران جدید با نقش های متفاوت تعریف کرد.برای کاربر اصلی (ادمین) تمام نقش ها انتخاب شود.
   مواردی را که بیان نمودید در دو سه مدرسه بررسی شد و با برنامه خطایی نداد.

 4. با سلام

  مشکل من بعد از اپدیت برنامه دانا است
  در قسمت تسهیلات گزینه معرفی کاربران برای من وجود ندارد در نتیجه انتقلات سروری هم موجود نیست.

 5. سعيد سيدي

  سلام بعد اپدیت اگر منوی کاربران ظاهر نشد عیب کار از کجاست؟

  • با سلام
   احتمالا کاربری شما محدود شده
   با کاربری و رمز admin وارد برنامه شوید.

   • سعيد سيدي

    ممنون از پاسختون
    کاربری و رمز admin

   • سعيد سيدي

    با تشکراز شما به خاطر پاسختون ولی کاربری و رمز ادمین رو از کجا باید بگیرم ( باید ازاداره بگیریم؟)
    اینترنت رو قطع میکنم دانا خطا میده وصل میکنم رمز دانا و رمز سکول رو وارد میکنم تغییری ایجاد نمیشه

    • با سلام
     کاربری ورود به سایت اسکول school.medu.ir به طور پیش فرض s با کد ۸رقمی مدرسه است(مثال s11111111) اما رمز ورود به سایت را باید از مسئول سیستم منطقه دریافت نمایید.در قسمت ورود به برنامه دانا کاربری درج شده فقط باید رمز را وارد نمایید.برای مشخص کردن صحت کاربری و رمز ببینید می توان وارد سایت اسکول شد یا نه…
     موفق و موید باشید.

 6. باسلام
  رمز schoolجهت وردبه سیستم دانش آموزی دانا درنگارش ۱۳باید ازکجادریافت نمود.
  باتشکر

  • با سلام
   کاربری ورود به سایت اسکول school.medu.ir به طور پیش فرض s با کد ۸رقمی مدرسه است(مثال s11111111) اما رمز ورود به سایت را باید از مسئول سیستم منطقه دریافت نمایید.
   موفق و موید باشید.

 7. با سلام

  بابت راهنمایی هایی که در نگارش ۱۳ داشتید کمال سپاسگذاری را دارم

 8. جلیل اسدی

  سلام علیکم
  برای دریافت یک برگ کارنامه حداقل ۱۰دقیقه بایدانتظار ماند برای بازسازی پرونده هاچگونه باید عمل کرد
  با احترام فراوان

  • با سلام
   ابتدا با امکانات ابزارک رهنمود تمپ ویندوز را خالی نمایید و با آخرین نگارش برنامه پایگاه داده را بروزآوری کنید.
   اگر سیستم شما از لحاظ سخت افزاری ضعیف باشد فرایند بروز آوری و دریافت کارنامه به کندی انجام می شود.
   موفق و موید باشید.

 9. در سال تحصیلی جدید کد دبیرستان ما عوض شده وکد قبلی منحل شده است حال که زمان ارسال اطلاعات به اتمام رسیده برای ارسال جدید(کد دبیرستان منحل شده )در نگارش جدید پیام خطا می دهد.

  • با سلام
   کاربری کد قدیم شما در سایت school.medu.ir یا تعریف نشده و یا غیر فعال شده , برای همین ارسال اطلاعات و دریافت تاییدیه مقدور نیست . برای فعال شدن کاربری کد قدیم در سایت school با مسئول سیستم های منطقه تماس بگیرید.
   موفق و موید باشید.

 10. ساعدپناه

  با سلا م وخسته نباشید خدمت دوستان وقتی با رمز اسکل وارد میشم اجرا نمی شه آیا مشکل از سرعت اینترنت می باشد لطفا راهنمایی بفرمایید/

  • با سلام
   با رمزی که دارین ببینین سایت school باز میشه یا نه ؟ اگر باز نشد احتمالا کاربری شما قفل شده که با مسئول سیستم منطقه تماس بگیرین تا فعالش کنن.
   در هنگام ورود به برنامه یکبار بدون رمز وارد شده و برنامه را ببندید و مجددا در حالتی که کاربری ورود به سایت تعریف شده بود رمز ورود به سایت را درج کرده و برنامه را باز کنید.

 11. سلام ، خسته نباشد. نتیجه تماس با مسئول سیستم منطقه این شد که چون کدمدرسه منحله است منوی نقل وانتقال مدرسه غیر فعال شده است ونیازاصلاح به نگارش جدید است.

  • با سلام
   در صورت صلاحدید مسئولین محترم می توان با کاربری مسئول مقطع وارد سایت school.medu.ir شد و مدرسه مورد نظر را از حالت انحلال خارج نمود.

 12. ممنون از راهنمایی شما بفرمایید اگرخواسته باشیم کدانتقال دانش آموزی را بسازیم اونهم خارج از برنامه دانا از کدام برنامه می توان استفاده کرد

  • با سلام
   کد انتقال فقط در برنامه دانا ساخته می شود. خارج از این برنامه و چارچوب انتقال دانش آموز منع قانونی دارد.

 13. سعید عابدی

  سلام و عرض ادب
  سیستم مدرسه ما با آلوده شدن به باج افزار اطلاعات رو انکریپت کرد و ما برای رفع این موضوع مجبور به تعویض نسخه سیستم عامل شدیم و اکنون که دوباره سیستم عامل را نصب کردیم هنگام پارتیشن بندی تمامی درایور های خود را فرمت کردیم چون اطلاعات از بین رفته به حساب می آمد حال بنده میخواهم سیستم نگارش دانا رو دانلود کنم ووقتی روی دانلود کلیک میکنم ریدایرکت به یک سایت دیگه میشه و لینک دانلودی وجود نداره !

  • با سلام
   برای نصب برنامه به مسئول سیستم های دانش آموزی اداره اطلاع دهید.
   انتشار فایل های مورد نیاز برای نصب برنامه های دانش آموزی ممنوع است.

 14. سلام خسته نباشید من میخوام دیپلم مجدد بگیرم و ازم رمز انتقال میخوان اما تو مدرسه قبلیم ک وارد سیستم میشن رمز انتقال من صفر هستش باید چیکار کنم ممنون میشم جواب بدین

  • با سلام
   برای دیپلم دوم رمز انتقال لازم نیست. دروس تطبیق خورده باید در سامانه اسکوال وارد شده و در برنامه دانا دریافت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *